Znalezionych wyników: 3
Witaj na stronie --- wrestlingtimes.czo.pl --- WWE, NJPW, TNA, ROH I WIELE INNYCH W JEDYNYM MIEJSCU! Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Słowo na ostatnią literę
Preach

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 61

PostForum: Gry i zabawy forumowe   Wysłany: 2017-10-13, 21:07   Temat: Słowo na ostatnią literę
Elias
  Temat: NXT - 11.10.2017 - RAPORT
Preach

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 34

PostForum: NXT   Wysłany: 2017-10-12, 12:27   Temat: NXT - 11.10.2017 - RAPORT
Triple Threat Match: Peyton Royce vs. Liv Morgan vs. Nikki Cross - zwyciężczyni zostanie dodana do fatal-four way matchu o mistrzostwo kobiet NXT na następnym TakeOver


Chwilę po gongu rozpoczynającym walkę Morgan i Cross wysyłają Royce poza ring. Cross próbuje roll up’u na Morgan, jednak tej udaje się przerwać liczenie. Cross próbuje clothesline na Morgan, jednak unika ona ciosu. Na chwilę przewaga jest po stronie Liv, jednak zostaje ona wkrótce powalona przez Cross atakującą od tyłu. Cross skacze na Morgan i próbuje wykonać sleeper hold, jednak Morgan udaje się uniknąć ciosu. Cross próbuje wykonać cross body na obu przeciwniczkach, jednak zostaje ona złapana w powietrzu i otrzymuje body slam od rywalek. Cross ustawia Morgan na górnej linie, jednak Royce atakuje ją od tyłu, po czum próbuje wykonać suplex z lin na Morgan. Cross wstaje i zrzuca obie rywalki z trzeciej liny.
Na rampie pojawia się The Undistuped Era wraz z Taynarą Conti. Adam Cole mówi jej, aby weszła do ringu. Conti ciągnie Cross za nogę, przez co obraca się ona, na czym skorzystała Royce, która spróbowała przypiąć przeciwniczkę. Cross używa wykonuje rope hang Neck breaker na Morgan, po czym próbuje ją przypiąć, jednak Conti wyciąga ją z ringu. Cross zaczyna gonić Conti. Wbiega do ringu i otrzymuje kopniaka od Royce, która następnie wykonuje Fisherman’s Suplex i z sukcesem przypina rywalkę.


Zwycięzca: Peyton Royce (przypięcie)


Lio Rush vs. The Velveteen Dream


Velveteen Dream próbuje rozmawiac z Rush’em, jedanak ten uderza go w twarz. Rush biega w kółko wokół Dream’a, po czym go kopie. Dream wysyła Rush’a prosto w narożnik. Dream prowokuje Lio, po czym wymierza mu backbreaker’a. Podnosi go, jednak Rush wykonuje DDT i niemal przypina przeciwnika. Dream podnosi przeciwnika i wykonuje na nim Heath Valley bomb, po czym wykonuje Purple Rain Maker i przypina Rush’a


Zwycięzca: The Velveteen Dream (przypięcie)


Lars Sullivan vs. Danny Burch


Od razu po rozbrzmianiu gongu Burch uderza Sulivan’a w twarz, jednak po chwili otrzymuje serię kolan w brzuch i zostaje powalony. Sullivan taranuje Burch’a. Sullivan wykonuje splash’a w narożniku, a następnie vertical suplex’a, Sullivan podnosi przeciwnika, żeby wykonać slam, ale ten się uwalnia i wykonuję parę uppercat’ów. Sullivan odpowiada potężnym clothesline, po czym wykonuje spinebuster’a i wygrywa pojdynek.


Zwycięzca: Lars Sullivan (przypięcie)


The Street Profits vs. Damien Smith and Marcos Estrada
Ford naśmiewa się z wzrostu Smith’a, po czym go łapie. Po chwili do ringu wchodzi Dawkins i wykonuje rope hang splash razem z kolegą. Strada wbiega wprost w ręce Dawkins’a. Ford wychodzi z ringu i zaczyna biegać dookoła krzycząc. Na koniec The Street Profits wykonują swój finisher i inkasują zwycięstwo.


Zwycięzcy: The Street Profits (przypięcie)


Johnny Gargano vs. Andrade "Cien" Almas (z Zelina Vega)


Gargano próbuje atakować Almasa, jednak ten unika ciosów. Gargano rzucić przeciwnika, jednak ten zatrzymuje się na linach. Gargnao próbuje poddać przeciwnika, jednak ten dość szybko chwyta liny. Walka przenosi się na krawędź ringu, gdzie Almas próbuje wykonać suplex, jednak kończy się to kopniakiem od Gargano.

Po przerwie Almas trzyma przeciwnika w linach. Panowie okładają się nawzajem. Gargano zostaje wysłany do narożnika. Otrzymuje on cios w klatkę piersiową, ale jest w stanie powalić przeciwnika. Gargano jest na krawędzi ringu i próbuje wykonać spear, jednak Almas go łapie. Johnny wykonuje back body dropy na Almasie, jednak po chwili otrzymuje suicide dive, na co publiczność reaguje bardzo żywiołowo. Walka znów przenosi się do ringu. Almas wykonuje dragon suplex, jednak Gargano udaje się przerwać liczenie.
Akcja znów przenosi się poza ring, ale Almas otrzymuje kop w twarz i wraca do ringu. Zawodnicy zaczynają wymieniać ciosy, po czym Gargano wykonuje kop i przypina przeciwnika, jednak ten odkupuje. Gargano wchodzi na trzecią linę. Po chwili Almas również jest na linach. Gargano próbuje wykonać powerbomb, jednak Almas unika ciosu. Gargano wysyła przeciwnika w narożnik, po czym próbuje go poddać. Vega ściąga kurtkę ukazując koszulkę DIY. Nie przeszkodziło to jednak Gargano. Almasowi udaje się dotrzeć do lin. Vega wchodzi na liny i rozprasza Gargano. Almas wykonuje small package, przypina przeciwnika, jednak sędzia dolicza jedynie do dwóch. Po kilku próbach przypięcia Gargano wykonuje super kicka. Zostaje powalony przez Almasa i wysłany w narożnik. Almas wykonuje Hammerlock DDT i przypina Gargano.

Po zwycięstwie Almas i Vega zostali w ringu, by celebrować wygraną i drwić z Johhny’ego.


Zwycięzca: Andrade „Cien” Almas (przypięcie)
  Temat: SmackDown Live - 10.10.2017 - RAPORT
Preach

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 40

PostForum: World Wrestling Entertainment    Wysłany: 2017-10-11, 14:16   Temat: SmackDown Live - 10.10.2017 - RAPORT
SmackDown Live #947
Data: 10.10.2017
Miejsce: Van Andel Arena, Grand Rapids, MI
Show zaczyna się fragmentem z Hell In A Cell PPV. Widzimy, jak Sami Zayn ratuje Kevina Owensa przed elbow dropem Shane’a Mcmahon’a z klatki.


The Usos wzywają The New Day


Galę otwierają nowi mistrzowie Tag Team – The Usos. Bracia standardowo przechwalają się mówiąc, że cała dywizja tag teamów jest w ich rękach, po czym dodają, że po wyjściu z klatki HIAC ludzie stają się inni i wzywają New Day, bo mają im coś do powiedzenia.

Po wejściu New Day do ringu, Jey mówi, że w niedzielę dwa najlepsze tag teamy w WWE stoczyły pojedynek, tym samym pisząc historię.

Przerywają im The Hype Bros. Mojo mówi, że co tydzień chwalone są te same dwie drużyny, a reszta dywizji jest pomijana.

Dołączają do nich Chad Gable i Shelton Benjamin. Chad mówi, aby Hype Bros poszli na koniec kolejki, gdyż przegrali na HIAC PPV. The Usos zgadzają się z Chadem i chwalą go za dobór partnera, jednak po chwili i oni zostają odesłani na koniec kolejki.

Do sporu dołączają Breezango. Nie zdołali oni jednak nic powiedzieć, bowiem po chwili pojawiło się The Ascension. Konnor mówi, że nie podoba im się ich aktualna pozycja.

The Usos mówią im, że jeśli chcą tilte shota, to mają wejść do ringu i sobie na niego zasłużyć.
Pojawia się Daniel Bryan, który mówi, że dzisiaj nie jest dzień na coś takiego. Dziękuje Usos na ich wspaniałą walkę na Hell In A Cell PPV, jednak każe im opuścić ring. Okazuje się, że kazał im to zrobić, gdyż planuje wyłonić nowych pretendentów dla The Usos w four-way matchu, który odbędzie się za chwilę.


Breezango (Fandango & Tyler Breeze) vs. Chad Gable & Shelton Benjamin vs. Hype Bros (Mojo Rawley & Zack Ryder) vs. the Ascension (Konnor & Viktor) (WWE SmackDown Tag Team Championship #1 Contender's Match)


Konnor i Rawley zaczynają walkę, jednak w przeciągu 30 sekund zmienili się już ze swoimi partnerami. Gable powala Viktora armbarem. Po chwili, Viktor wykonuje przeciwnikowi ten sam chwyt, którym został powalony, jednak Gable wykonuje go raz jeszcze. Konnor wchodzi do ringu i Ascension przejmują kontrolę akcją drużynową. Konnor przypina przeciwnika, jednak wszystkie drużyny rzucają się, aby przerwać liczenie.

Po przerwie widzimy Rawley’a, który taranuje każdego, kto jest w ringu. Wykonuje powerslam na Breeze’ie, jednak przypięcie znów zostało przerwane przez pozostałych członków walki. Po chwili, w ringu wybucha zamieszanie, które jednak nie trwało zbyt długo. Ryder wchodzi do ringu, jednak Viktor pcha go na liny uniemożliwiając im wykonanie finishera. Gable i Benjamin wykonują suplexy i spinebustery na swoich przeciwnikach. Po serii finisherów, Benjamin przypina Breeze’a wygrywając walkę.


Zwycięzcy: Chad Gable & Shelton Benjamin (przypięcie)[/font]


Po przerwie widzimy Natalyę, która na backstage’u trzyma swój pas mistrzowski chwaląc się, jak dobrze na niej wygląda. Lana komentuje to stwierdzając, że lepiej wyglądałby na Taminie. Po chwili wchodzi Carmella razem z walizką mówiąc, że jej fantazje są nieco bardziej prawdopodobne. Natalya mówi, że zasługuje na bycie mistrzynią bardziej, niż Charlotte. Po chwili pojawia się Charlotte i po krótkiej wymianie zdań atakuje mistrzynię SD. Panie musiały zostać rozdzielone przez sędziów.


Carmella (z James’em Ellsworth’em) vs. Becky Lynch


Becky walczy agresywnie już od samego początku. Po chwili Carmella uderza przeciwniczkę w twarz, co jeszcze bardziej rozwściecza Lynch. Wykonuje ona Bexploder, czym wysłała Carmellę poza ring. Ellsworth blokuje Becky, przez co Carmella może kopnąć ją w nogę. Carmella trzyma Lynch w submission holdzie, do momentu, aż Becky się nie uwalnia i zaczyna atakować Carmellę. Ostatecznie udaje się jej założyć DisArmHer i poddać posiadaczkę walizki MITB.


Zwycięzca: Becky Lynch (poddanie)


Sami Zayn tłumaczy, dlaczego uratował Owensa na HIAC.


Najpierw wchodzi Kevin Owens, który mówi, że zrobił dokładne to, co powiedział i że Shane McMahon już nigdy nie powróci. Mówi, że był już niemal w raju, jednak św. Piotr powiedział mu, że jest potrzebny na Ziemi. Zapewnia też, że Święty obdarował go jego własnym aniołem stróżem, którym jest Sami Zayn.

Sami Zayn wchodzi przy mieszanych reakcjach ze strony widzów. Uśmiecha się i zachowuje, jakby nic się nie stało. Owens zapewnia, że nie wiedział o tym, iż Sami przyjdzie mu z pomocą. Mimo to bardzo mu dziękuje, na co Zayn szeroko się uśmiecha. Sami zaczyna wszystko tłumaczyć. Mówi, że powerbomb Owensa na krawędź ringu parę tygodni temu otworzył mu oczy. Mówi, że przez całą swoją karierę zadowalał innych, przez co szło mu mizernie. W tym czasie, Kevin swatał mistrzem IC, US i Universal. Mówi, że może on spać spokojnie, jednak gdyby dalej robił to, co robi teraz, jego czas nadszedłby może za 5 lat. Myślał, że jego czas nadejdzie, kiedy Shane zaprosił go do „krainy szans”, jednak nie otrzymał on tego, co mu obiecano i na co zasługuje. Od tego czasu nie rozmawiał z McMahon’em, bo ten nie miał czasu. Kiedy kilka tygodni temu zatrzymał go na korytarzu ostrzegając, do czego zdolny jest Owens. Shane go jednak spławił. To właśnie wtedy zdał sobie sprawę, że McMahon nigdy nie miał zamiaru dać mu szansy, którą obiecał. Zayn oglądał HIAC z zapartym tchem. Chciał nawet, żeby to Shane wygrał. Mówi, że Owens był jego najlepszym przyjacielem, największym rywalem i wszystkim, co pomiędzy. Dodaje, że zawsze będzie jego bratem. Kiedy zobaczył Shane’a na szczycie klatki zdał sobie sprawę, że nie interesuje się on nikim innych poza nim samym. Chciał zakończyć karierę Owensa, albo nawet gorzej. Uratował więc swojego brata, bo to była właściwa decyzja. Zrobił to, bo Shane stał się absolutnym psychopatą. Przez długi czas gardził Owensem, ale teraz zdał sobie sprawę, że tak naprawdę gardził faktem, że miał on rację. Sami dziękuje mu za otwarcie mu oczu, po czym się uścisnęli otrzymując mieszane reakcje ze strony publiczności.


Rusev & Aiden English vs. Randy Orton & Shinsuke Nakamura


Rusev dominuje na początku, jednak Orton szybko to zmienia. Próbuje wykonać rope-hung DDT na Rusev’ie, ale English ściąga go poza ring. Orton rzuca Rusev’a na stół komentatorski. English trzyma Ortona, dzięki czemu Bułgar może kopnąć go w głowę.
Po przerwie widzimy Rusev’a trzymającego Ortona w waistlocku, ale Randy się wydostaje. W końcu Nakamura wchodzi do ringu i wykonuje kilka kopniaków na Englishu. Rusev uniemożliwia mu wykonanie Kingshasy, ale Orton wykonuje RKO na Bułgarze, przez co Shinsuke może wykonać swój finisher i przypiąć przeciwnika.

Zywcięzcy: Randy Orton & Shinsuke Nakamura (przypięcie)


Po przerwie widzimy Luke’a Harper’a i Erick’a Rowan’a, którzy ciężko oddychają. Harper mówi, że nie ma czegoś takiego, jak moralność. Rowan dodaje, że nie ma żadnego moralnego kompasu. Mówią, że ci dobrzy upadną, a ci źli powstaną. Prawdopodobnie będę oni znani jako Bludgeon Brothers.


Bobby Roode wzywa Dolph’a Ziggler’a


Bobby Roode cieszy się, że jego pierwsza walka na PPV była zwycięstwem. Nie podoba mu się jednak, że 2 sekundy po zakończeniu pojedynku, Ziggler zaatakował go od tyłu. Mówi, że jeśli Dolph chce walczyć, to niech walczą teraz.
Rozbrzmiewa muzyka Zigglera, jednak po chwili ucicha. Zigger znów wychodzi bez muzyki, ani świateł. Dolph mówi, że zdominował Roode’a, a ten wygrał oszustwem.
Bobby mówi, że udowodnił, że jest mądrzejszy od Zigglera, na co Dolph odpowiada, że jest on najmądrzejszy na świecie i najlepszy w całym WWE, po czym domaga się rewanżu. Roode proponuje, aby rewanż odbył się tu i teraz. Ziggler odpowiada jednak, że nie zawsze dostajemy, czego chcemy i to on wybierze kiedy i gdzie odbędzie się ich walka rewanżowa.

Po chwili dowiadujemy się, że panowie zmierzą się na przyszłotygodniowym odcinku Smack Down Live.


WWE United States Championship Match
Baron Corbin (c) vs. AJ StylesAJ kopie Corbina parę razy, czym wyrzuca go z ringu. Niedługo później Corbin jest znów w ringu. Próbuje atakować Styles’a, ale ten znów wysyła go poza ring. Corbin po chwili wraca, jednak zostaje wyrzucony z ringu po raz trzeci.

Po przerwie Corbin uderza AJ’a potężnym clothesline’m. Przenoszą oni walkę poza ring, gdzie Corbin został kopnięty i przeleciał przez stół komentatorski. Styles przenosi walkę do ringu, po czym wykonuje Phenomenal Foraerm i ushigoroshi, po czym przypina przeciwnika. Sędzia dolicza jedynie do dwóch. Baron wstaje, po czym wykonuje Deep Six na przeciwniku zyskując tym samym trochę czasu. Następnie Styles próbuje przypiąć przeciwnika, jednak sędzia znów dolicza tylko do dwóch. AJ zakłada Calf Crusher, ale Corbin się uwalnia. Corbin wykonuje powerslam na krawędź ringu, po czym wykańcza Styles’a End of Days inkasując zwycięstwo i pozostając mistrzem US


Zwycięzca: Baron Corbin (przypięcie)To mój pierwszy raport, więc wszystkie uwagi są mile widziane.
 
Skocz do:  
czo.pl - załóż darmowe forum już dziś!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
Templates PimpMyStyle v.1.1 created by Gnacio |

UP
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12